Klasa III A
Wych. - Agata Olszewska

  1. Dreksler Ewelina
  2. Grzegorek Paulina
  3. Kończarek Katarzyna
  4. Kopytowska Katarzyna
  5. Kossowski Mateusz
  6. Kucharski Marcin
  7. Madeja Kamila
  8. Makles Michał
  9. Milczarek Katarzyna
  10. Niedzielski Tomasz
  11. Osowska Paulina
  12. Pawłowski Łukasz
  13. Rudnicki Michał
  14. Siekacz Mirosław
  15. Sienna Daria
  16. Słowińska Anna
  17. Szymczyk Sonia
  18. Tomczak Katarzyna
  19. Tosiak Bartosz
  20. Wieczorek Magdalena
  21. Więckowska Kamila
  22. Zaremba Iwona
  23. Zieliński Łukasz

Klasa III B
Wych. - Aleksandra Mazur

  1. Bors Krzysztof
  2. Darnikowska Claudia
  3. Karolak Piotr
  4. Kot Rafał
  5. Krawczyk Joanna
  6. Kucharczyk Artur
  7. Kucharska Martyna
  8. Kuciński Przemysław
  9. Łoboda Marta
  10. Malinowski Michał
  11. Mądra Justyna
  12. Mińkowski Rafał
  13. Nejman Sylwia
  14. Serafińska Dominika
  15. Sidowski Adrian
  16. Skowron Anna
  17. Stasiak Anna
  18. Sztandera Marta
  19. Trafalska Daria

Klasa III C
Wych. - Elżbieta Ołubek

  1. Adamczyk Michał
  2. Banasiak Przemysław
  3. Duma Kamil
  4. Fojna Magdalena
  5. Gajda Kinga
  6. Garnys Piotr
  7. Kwapisz Anna
  8. Leśniewicz Emilia
  9. Michałkowski Adrian
  10. Misiak Alicja
  11. Pawełniak Aleksander
  12. Staciukiewicz Rafał
  13. Szulc Magdalena
  14. Szychowicz Mariusz
  15. Walczak Mateusz
  16. Waszczykowski Paweł
  17. Wawrzyniak Anna
  18. Weber Mariusz
  19. Woźniak Roksana
  20. Woźniczak Albert

Klasa III A
Wych. - Grażyna Kulgawczuk

Adamiak Adrian
Beda Katarzyna
Cichawa Patrycja
Drabiński Przemysław
Gursztyn Adam
Heleniak Jarosław
Jeliński Paweł
Kruzel Tomasz
Kubicki Mateusz
Kujdowicz Aleksandra
Pastuszko Przemysław
Piech Paulina
Pierzchałka Patryk
Sosnowska Karolina
Szymacha Damian
Tybura Sylwia
Wieczorek Damian
Wróblewska Emilia
Zdrzalik Olga

Klasa III B
Wych. - Jolanta Januszkiewicz

Bandzierz Katarzyna
Beda Łukasz
Berlak Krystian
Błońska Klaudia
Fiks Ewa
Fiks Kinga
Grudzińska Sylwia
Guzek Patryk
Jaśkiewicz Adam
Kalemba Paweł
Kolenda Patryk
Komorowski Jarosław
Kozłowska Milena
Michalik Adrian
Orzeł Rafał
Popow Michał
Rejbowska Sylwia
Szmagliński Mateusz
Trojanowska Ewa
Wielemborek Adam

Klasa III C
Wych. - Lucyna Wiśniewska

Bembenista Edyta
Borowska Agata
Czubara Marta
Dworzyńska Małgorzata
Dworzyńska Martyna
Kotte Paula
Krasnodębska Anna
Latek Karolina
Luter Joanna
Maślankiewicz Anna
Niedbała Paulina
Pacholska Paulina
Piątkowska Kamila
Pustelnik Żaneta
Skolasińska Marta
Sobczyk Patrycja
Solarek Agnieszka
Wojtowicz Paula

Klasa III D
Wych. - Małgorzata Czarniecka

  1. Domiński Fabian
  2. Kankiewicz Daria
  3. Kobędza Karolina
  4. Komorowska Karolina
  5. Kurela Elwira
  6. Lasota Paulina
  7. Rakoyid Olga
  8. Rawicz - Bocheńska Anna
  9. Rokoszna Kinga
  10. Stolenwerk Aleksandra
  11. Strożka Patrycja
  12. Szczepaniak Magdalena
  13. Szymańska Marta
  14. Szymkowska Kamila
  15. Wróblewska Wioleta
  16. Żegnałek Joanna

Klasa III E
Wych. - Katarzyna Morawska

  1. Aharonyan Liana
  2. Bednarek Damian
  3. Brandebura Damian
  4. Cichawa Iga
  5. Dejneka Sebastian
  6. Filipczyński Igor
  7. Janiec Katarzyna
  8. Kozłowska Emanuela
  9. Król Katarzyna
  10. Łuczak Karolina
  11. Malesza Monika
  12. Matusiak Hubert
  13. Niciak Jan
  14. Pawłowski Jakub
  15. Puźmirowska Milena
  16. Strzelczyk Joanna
  17. Szabłowska Karolina
  18. Szczerbiak Anna
  19. Wojdyła Patrycja

Klasa III A
Wych. - Kinga Krysińska

  1. Białek Justyna
  2. Fadecka Dominika
  3. Jaroniek Patrycja
  4. Jaworska Malwina
  5. Jelinek Żaneta
  6. Kaźmierczak Agata
  7. Kieszek Ewelina
  8. Kowalczyk Angelika
  9. Krakowiak Anna
  10. Kupczyk Katarzyna
  11. Mech Ewelina
  12. Mendowicz Marta
  13. Nowak Aleksandra
  14. Prus Agata
  15. Sławińska Paulina
  16. Słyścio Agata
  17. Szlacheta Małgorzata
  18. Wasilewicz Paulina
  19. Wdowiak Karolina
  20. Węglarz Magdalena
  21. Witkowska Katarzyna
  22. Zięba Ewelina

Klasa III A
Wych. - Kinga Krysińska

  1. Białek Justyna
  2. Fadecka Dominika
  3. Jaroniek Patrycja
  4. Jaworska Malwina
  5. Jelinek Żaneta
  6. Kaźmierczak Agata
  7. Kieszek Ewelina
  8. Kowalczyk Angelika
  9. Krakowiak Anna
  10. Kupczyk Katarzyna
  11. Mech Ewelina
  12. Mendowicz Marta
  13. Nowak Aleksandra
  14. Prus Agata
  15. Sławińska Paulina
  16. Słyścio Agata
  17. Szlacheta Małgorzata
  18. Wasilewicz Paulina
  19. Wdowiak Karolina
  20. Węglarz Magdalena
  21. Witkowska Katarzyna
  22. Zięba Ewelina

Klasa III B
Wych. - Szczepan Kielich

  1. Baczyńska Marta
  2. Berendyuha Edhar
  3. Cackowski Grzegorz
  4. Chojecka Roksana
  5. Chojecki Maciej
  6. Denobier Kamila
  7. Dwornik Aleksandra
  8. Głoniak Marta
  9. Godlewski Michał
  10. Górecka Monika
  11. Grabiec Katarzyna
  12. Grabowska Eliza
  13. Kiermasz Paweł
  14. Kośka Martyna
  15. Kuczowska Agnieszka
  16. Müller Piotr
  17. Pawłowska Natalia
  18. Pepliński Marcin
  19. Sikorski Patryk
  20. Subicka Paulina
  21. Szewczyk Klaudia
  22. Woś Robert
  23. Wójcik Izabela

Klasa III C
Wych. - Monika Isajew

  1. Białasińska Klaudia
  2. Dąbrowicz Ewa
  3. Kulczyńska Monika
  4. Ludkowska Joanna
  5. Łepecka Katarzyna
  6. Noskiewicz Aleksandra
  7. Palczyńska Patrycja
  8. Pierzchałka Wioletta
  9. Pustelnik Martyna
  10. Skwirowska Weronika
  11. Sołtysiak Marta
  12. Sztajnkowska Sandra
  13. Święcicka Maria
  14. Woszczyk Agnieszka
  15. Wrzeszczyńska Sara
  16. Zielińska Monika
  17. Ziółek Sylwia
  18. Zwiernik Klaudia

Klasa III D
Wych. - Zofia Klepczyńska

  1. Aleksandrowicz Bartosz
  2. Duda Wojciech
  3. Echeikh Lina
  4. Jarek Tomasz
  5. Jasiak Konrad
  6. Klimczak Patrycja
  7. Kolba Olga
  8. Kowalska Natalia
  9. Małkiewicz Anna
  10. Milczarek Marta
  11. Najbert Michał
  12. Niciak Kinga
  13. Nowakowski Tomasz
  14. Pietrzak Krzysztof
  15. Połetek Damian
  16. Rudnicki Piotr
  17. Rusewicz Paweł
  18. Sąsiadek Tomasz
  19. Siek Łukasz
  20. Strzeszewski Sebastian
  21. Wachowicz Damian
  22. Wejman Norbert
  23. Wiszowaty Maciej
  24. Zarębski Michał

Klasa III F
Wych. - Joanna Jasitczak

  1. Bojanowski Michał
  2. Grzelak Justyna
  3. Henczel Magdalena
  4. Hrabec Adam
  5. Jankiewicz Ewelina
  6. Jarzębowska Małgorzata
  7. Jurek Katarzyna
  8. Kociak Justyna
  9. Krajewski Tomasz
  10. Łuczak Tomasz
  11. Łukasik Łukasz
  12. Maćkowiak Mateusz
  13. Marciniak Dominika
  14. Milczarek Sławomir
  15. Pawlak Damian
  16. Rudniak Rafał
  17. Stuchała Martyna
  18. Tybura Patrycja
  19. Wojciechowska Klaudia
  20. Wojnarowicz Justyna
  21. Wysocki Jakub
  22. Zubrzak Jakub

Klasa III A
Wych. - Agata Olszewska

  1. Badowska Angelika
  2. Bajerska Justyna
  3. Bałdyga Katarzyna
  4. Buczak Justyna
  5. Jabłońska Martyna
  6. Jeżyna Paulina
  7. Juśkiewicz Klaudia
  8. Kolasa Ewelina
  9. Kubik Bartłomiej
  10. Michalska Patrycja
  11. Morawska Beata
  12. Nowak Izabella
  13. Pierzchała Dominika
  14. Pilatowicz Ewa
  15. Rowińska Małgorzata
  16. Szczegielniak Anita
  17. Tarasińska Katarzyna
  18. Tomalska Karolina
  19. Witkowska Kinga
  20. Wojciechowska Anna
  21. Zielińska Karolina

Klasa III B
Wych. - Konrad Wlazło

  1. Banasiak Sylwia
  2. Buivan Kamil
  3. Cicirko Michalina
  4. Cieślik Monika
  5. Cyl Michał
  6. Czarnecki Norbert
  7. Gajda Patrycja
  8. Górecka Paulina
  9. Gulczyński Rafael
  10. Kośla Magdalena
  11. Kowalczyk Jagoda
  12. Krygier Milena
  13. Kubisiak Jakub
  14. Leska Inez
  15. Łęski Przemysław
  16. Łucarz Bartosz
  17. Łukasiewicz David
  18. Modranka Emilia
  19. Olczyk Sandra
  20. Pszonicka Agata
  21. Przybylska Anna
  22. Rojkowska Daria
  23. Smolna Oliwia
  24. Uryszek Natalia
  25. Woźniak Aleksandra
  26. Wójcik Paulina

Klasa III C
Wych. - Małgorzata Czarniecka

  1. Becht Roksana
  2. Dziuba Marta
  3. Feliniak Karolina
  4. Krawczyk Katarzyna
  5. Kubiak Andrzej
  6. Kurzydlak Karina
  7. Liberski Jakub
  8. Liszewska Amanda
  9. Liszewska Malwina
  10. Maciejewska Magdalena
  11. Majchrzyk Julia
  12. Marganiec Katarzyna
  13. Michalak Patrycja
  14. Mizerski Piotr
  15. Owczarska Liwia
  16. Popławska Sylwia
  17. Sapińska Justyna
  18. Smolarek Natalia
  19. Szkopiński Dariusz
  20. Sznej Paulina
  21. Szumieł Monika
  22. Walewska Ewa
  23. Wasielewski Igor
  24. Witek Patryk

Klasa III D
Wych. - Katarzyna Warmińska

  1. Adamczyk Mateusz
  2. Baranowicz Malwina
  3. Bartczak Bartłomiej
  4. Bednarski Mateusz
  5. Berdziński Maciej
  6. Błażewicz Zuzanna
  7. Błoński Sebastian
  8. Cel Kamil
  9. Czubiak Patryk
  10. Eisichard Tomasz
  11. Fabiszewska Paula
  12. Gajdzicka Angelika
  13. Gaszewski Bartłomiej
  14. Haśkiewicz Łukasz
  15. Jesionek Halina
  16. Kazimierska Natalia
  17. Koperkiewicz Marcin
  18. Krawczyk Mateusz
  19. Kwarciany Daniel
  20. Lesiak Klaudia
  21. Łukomski Marcin
  22. Makuch Damian
  23. Matys Dominik
  24. Młynarczyk Przemysław
  25. Pietruszewski Artur
  26. Prelić Elvis
  27. Przysiecki Mariusz
  28. Reszelewski Daniel
  29. Stankiewicz Artur
  30. Zbik Adam

Klasa III E
Wych. - Aleksandra Mazur

  1. Antczak Damian
  2. Bednarek Martyna
  3. Boleski Szymon
  4. Budniak Anita
  5. Dudzik Michał
  6. Durma Ewa
  7. Granosik Joanna
  8. Gutowska Klaudia
  9. Horoszkiewicz Natalia
  10. Jastrzębska Klaudia
  11. Karp Sandra
  12. Knaga Żaneta
  13. Krasiński Bartosz
  14. Krawczyk Ewa
  15. Łysio Karolina
  16. Niedomagała Mateusz
  17. Osmólska Marcela
  18. Olczyk Łukasz
  19. Olewińska Justyna
  20. Parylak Kinga
  21. Pasturczak Paulina
  22. Strzyżewska Marta
  23. Śledź Ewelina
  24. Tryniszewski Marcin
  25. Trzeciak Joanna
  26. Wawrzyniak Aleksandra

Klasa III F
Wych. - Paweł Szczepaniak

  1. Bartosiak Szymon
  2. Bieleński Filip
  3. Borczyk Emil
  4. Chęsz Damian
  5. Dolik Paulina
  6. Grawender Michał
  7. Grobelski Jakub
  8. Grodzki Igor
  9. Jakubiak Dorota
  10. Kaczmarek Adrian
  11. Karczewska Klaudia
  12. Kowalska Izabela
  13. Łaszczyk Magdalena
  14. Milczarek Paulina
  15. Nowak Adam
  16. Olejnik Łukasz
  17. Pachnowski Michał
  18. Pęcherzewska Angelika
  19. Pietrakowski Kamil
  20. Pruk Karolina
  21. Sammo Adrian
  22. Szczepańska Paula
  23. Szklarek Michał
  24. Trejster Łukasz
  25. Wójcikiewicz Katarzyna
  26. Wyka Wioleta
  27. Wysocka Kesja
  28. Zieliński Bartosz

Klasa III A
Wych. - Elżbieta Ołubek

  1. Bryl Kinga
  2. Chudobińska Katarzyna
  3. Durańska Małgorzata
  4. Dybowska Paulina
  5. Dyziak Paulina
  6. Gerritsen Sylvia
  7. Gralka Dagmara
  8. Graszka Michalina
  9. Kmieć Laura
  10. Kochanowska Marta
  11. Kolenda Sara
  12. Kosiorek Iga
  13. Kruk Amanda
  14. Kulik Paulina
  15. Marczak Katarzyna
  16. Marczak Patrycja
  17. Mazurek Agata
  18. Mazurkiewicz Justyna
  19. Mazurkiewicz Paulina
  20. Obara Ewa
  21. Rutkowska Joanna
  22. Tylińska Patrycja
  23. Wilczek Barbara
  24. Ziętek Paulina
  25. Ziółkowska Iga
  26. Żurkowska Agata

Klasa III B
Wych. - Jolanta Januszkiewicz

  1. Antosiak Żaneta
  2. Anyszka Paulina
  3. Curyła Sylwia
  4. Czarnecka Klaudia
  5. Dąbrowska Tamara
  6. Dusznikiewicz Katarzyna
  7. Głowacz Ewelina
  8. Górecki Artur
  9. Grad Kinga
  10. Graj Agata
  11. Kaczerewska Lidia
  12. Kędzierska Marta
  13. Klepacz Adrian
  14. Kluch Patrycja
  15. Kośla Angelika
  16. Kowalczyk Sarah
  17. Krajewska Klaudia
  18. Michalak Damian
  19. Mieszalski Mateusz
  20. Milińska Katarzyna
  21. Porembski Bartłomiej
  22. Strożka Sylwia
  23. Szot Michał
  24. Tokarek Patrycja
  25. Walas Joanna
  26. Wądołowska Weronika
  27. Zięba Sebastian

Klasa III C
Wych. - Lucyna Wiśniewska

  1. Andrzejewska Żaneta
  2. Bociek Izabella
  3. Da Cruz Voto Edyta
  4. Dąbkiewicz Patrycja
  5. Dziekońska Milena
  6. Filipczak Martyna
  7. Gębarowski Kacper
  8. Guzal Paulina
  9. Gwiazdziński Emil
  10. Haniecki Damian
  11. Jaroszyński Adam
  12. Jedlina Jakub
  13. Kubera Jakub
  14. Kukuła Maksym
  15. Lica Klaudia
  16. Łażewska Aneta
  17. Michałek Eliza
  18. Modrzejewski Rafał
  19. Nowak Kacper
  20. Piotrowicz Anna
  21. Powroźnik Michał
  22. Radzyńska Justyna
  23. Rembowski Rafał
  24. Ropęga Martyna
  25. Roszewska Anna
  26. Ruda Karolina
  27. Słowińska Patrycja
  28. Trociński Kamil
  29. Wajnrajn Hadrian

Klasa III D
Wych. - Małgorzata Czarniecka

  1. Arhayem Sebastian
  2. Białasińska Katarzyna
  3. Błażałek Ewelina
  4. Brynkiewicz Patrycja
  5. Dębowski Patryk
  6. Donifacy Rafał
  7. Galach Aleksandra
  8. Gąsiorkiewicz Karolina
  9. Gładka Sara
  10. Jarmoliński Jakub
  11. Kollassa Bartosz
  12. Kowalczyk Natalia
  13. Kowalska Monika
  14. Kuźmińska Milena
  15. Kwiatkowska Klaudia
  16. Matyjek Karina
  17. Nowak Damian
  18. Piera Ewelina
  19. Pierzchałka Przemysław
  20. Pięt Jagoda
  21. Przyborowski Sebastian
  22. Raducki Mateusz
  23. Siekacz Maciej
  24. Skrzyńska Weronika
  25. Tulin Jakub
  26. Zagdan Erwin
  27. Zieliński Artur
  28. Żeber Bartłomiej

Klasa III E
Wych. - Karolina Woszczyk

  1. Andrzejczyk Klaudia
  2. Dziędziela Dawid
  3. Fedorowicz Maciej
  4. Forysiak Wiktor
  5. Glapiński Patryk
  6. Grala Mateusz
  7. Juszczyk Julia
  8. Kobrzyńska Sonia
  9. Kurzawa Marcin
  10. Maciak Filip
  11. Marciniak Paulina
  12. Miśkiewicz Konrad
  13. Orlik Aldona
  14. Paszkiewicz Patrycja
  15. Piątkowska Klaudia
  16. Rejniak Aleksandra
  17. Rogowska Justyna
  18. Rybowski Daniel
  19. Stańczak Adam
  20. Stępień Michał
  21. Suligorski Rafał
  22. Szawel Rafał
  23. Szubert Patrycja
  24. Warszawska Marta
  25. Wawrowska Patrycja
  26. Walędziak Daniel
  27. Zieliński Adrian

Klasa III F
Wych. - Grażyna Kutzner

  1. Gniadek Damian
  2. Henisz Damian
  3. Kaleta Sandra
  4. Kasiński Rafał
  5. Klima Milena
  6. Kowalski Bartłomiej
  7. Kozub Kamila
  8. Krupski Radosław
  9. Kucharski Adam
  10. Kudaj Radosław
  11. Lechowska Angelika
  12. Makles Agnieszka
  13. Matusiak Bartosz
  14. Michalak Damian
  15. Olczak Angelika
  16. Pel Patryk
  17. Pietruszczak Krzysztof
  18. Pietrzak Klaudia
  19. Pilichowska Agata
  20. Sęk Karolina
  21. Szczepaniak Aleksandra
  22. Wal Patryk
  23. Wdowiak Karina
  24. Wiktorowicz Krystian
  25. Ziółek Karolina
  26. Ziółkowski Paweł

Klasa III A
Wych. - Kinga Krysińska

  1. Adamusik Natalia
  2. Borchon Adrianna
  3. Frątczak Patrycja
  4. Golan Sylwia
  5. Goszczyńska Marcelina
  6. Grabowska Emilia
  7. Jureńczyk Aleksandra
  8. Kopaczewska Margarita
  9. Kowalska Aneta
  10. Łuczak Marlena
  11. Michalak Angelika
  12. Nalewajska Aneta
  13. Oszczyk Sylwia
  14. Romanowska Natalia
  15. Starek Paulina
  16. Tomaszewska Katarzyna
  17. Walczak Inga
  18. Witkowska Klaudia
  19. Wojciechowska Marta
  20. Wójcik Sara
  21. Zawitkowska Maja
  22. Zbrożyńska Arleta
  23. Żaczkiewicz Martyna

Klasa III B
Wych. - Aleksandra Mazur

  1. Brodowicz Rafał
  2. Dutkiewicz Miłosz
  3. Gujszczak Marcin
  4. Kaczyński Emil
  5. Kiliszek Emil
  6. Kozłowska Dagmara
  7. Lica Sara
  8. Majewski Bartłomiej
  9. Makówczyński Jakub
  10. Matusiak Marta
  11. Miller Mateusz
  12. Motłoch Maciej
  13. Płecha Klaudia
  14. Rożniata Łukasz
  15. Sentkowski Jakub
  16. Skoczylas Robert
  17. Starczyk Konrad
  18. Środek Łukasz
  19. Trzciński Dawid
  20. Trzeciak Michał
  21. Urbaniak Damian
  22. Winczewska Laura
  23. Woliński Wiktor
  24. Wysocka Maja
  25. Żurek Katarzyna

Klasa III C
Wych. - Monika Isajew

  1. Bors Patrycja
  2. Cander Justyna
  3. Chmielewski Damian
  4. Czajkowski Patryk
  5. Florczyk Maciej
  6. Frankowska Małgorzata
  7. Galus Maciej
  8. Grodzki Sylwester
  9. Iwańczak Michał
  10. Jakubowska Martyna
  11. Jędrowska Emilia
  12. Jędrzejczak Mateusz
  13. Kobacka Natalia
  14. Ostrowska Ewelina
  15. Ozga Anna
  16. Ponczyńska Agnieszka
  17. Szefel Adrian
  18. Wójcik Kacper

Klasa III D
Wych. - Grażyna Kulgawczuk

  1. Duk Angelika
  2. Dziedzińska Karolina
  3. Głuchowska Karolina
  4. Górski Marcel
  5. Haraśna Paula
  6. Jakóbik Weronika
  7. Jaszczyk Karolina
  8. Just Małgorzata
  9. Kamela Aleksandra
  10. Kamiński Przemysław
  11. Kłusek Marcin
  12. Kosowski Mateusz
  13. Kowalczyk Dawid
  14. Kwapiszewska Natalia
  15. Lipiec Karol
  16. Nowak Maciej
  17. Reszka Martyna
  18. Rutkowski Adam
  19. Sasin Julia
  20. Szczepecki Łukasz
  21. Szczękulska Paulina
  22. Szewczyk Arkadiusz
  23. Świtacz Kamil
  24. Trzcińska Sandra

Klasa III E
Wych. - Paweł Szczepaniak

  1. Borowczyk Erwin
  2. Chudaś Grzegorz
  3. Czerwiński Piotr
  4. Durczyński Adrian
  5. Jabłoński Jakub
  6. Karpiński Kamil
  7. Kielan Piotr
  8. Klepczyński Bartosz
  9. Kowalska Eliza
  10. Krasiński Marcin
  11. Krzynowek Dawid
  12. Lewandowski Mateusz
  13. Maciejewski Marcin
  14. Moruzgała Jakub
  15. Niewęgłowska Milena
  16. Nowicki Piotr
  17. Orłowski Krzysztof
  18. Sejmicka Patrycja
  19. Stawiasz Maciej
  20. Śmiałek Karolina
  21. Wasiak Karol
  22. Wróbel Kinga

Klasa III F
Wych. - Lucyna Wiśniewska

  1. Bielecki Alan
  2. Bilski Patryk
  3. Bukowski Maciej
  4. Dałek Agnieszka
  5. Dzierżan Agnieszka
  6. Koniarski Tomasz
  7. Koszada Natalia
  8. Leszczyńska Natalia
  9. Mamos Michał
  10. Marciniak Katarzyna
  11. Mikuła Maciej
  12. Nazmiyeva Gulmira
  13. Paraszkiewicz Aleksandra
  14. Pietrasiewicz Piotr
  15. Przybysz Michał
  16. Sobiński Hubert
  17. Tałady - Brunow Paula
  18. Wesołowska Marta
  19. Wolska Sandra
  20. Żeromiński Fryderyk

Klasa III A
Wych. - Monika Isajew

  1. Andrzejewska Klaudia
  2. Boryś Kamil
  3. Dąbrowa Sandra
  4. Drymer Natalia
  5. Garczyńska Andronika
  6. Grabowska Angelika
  7. Grabska Aleksandra
  8. Jagodziński Maciej
  9. Karbowiak Joanna
  10. Kaźmierczak Bartłomiej
  11. Kaźmierczak Przemysław
  12. Krakowska Patrycja
  13. Krzemińska Kinga
  14. Kwapis Martyna
  15. Lukas Małgorzata
  16. Łukasik Patrycja
  17. Machtałowicz Krzysztof
  18. Marouf Sara
  19. Mielczarek Dominika
  20. Mikinka Monika
  21. Müller Natalia
  22. Natkańska Dagmara
  23. Papuga Patrycja
  24. Stępniak Katarzyna
  25. Szen Roksana
  26. Wałęcki Bartłomiej

Klasa III B
Wych. - Agata Olszewska

  1. Bińczyk Aneta
  2. Bogatek Nadia
  3. Braun Anna
  4. Cieślik Jolanta
  5. Ciołkiewicz Izabella
  6. Daniluk Marta
  7. Druć Dominik
  8. Duk Ewelina
  9. Dyrda Michał
  10. Joachimiak Dominik
  11. Jóźwiak Małgorzata
  12. Karbownik Wiktoria
  13. Komar Radosław
  14. Lewandowska Izabella
  15. Lewandowski Bartosz
  16. Łyszkowska Natalia
  17. Mańkowska Martyna
  18. Michalak Martyna
  19. Modrzejewski Piotr
  20. Nowak Oskar
  21. Olejnik Agata
  22. Piekarski Dawid
  23. Połozowski Patryk
  24. Różycka Patrycja
  25. Siwek Mateusz
  26. Sołtys Arkadiusz
  27. Stasiak Justyna
  28. Tobiasz Cyprian
  29. Wróblewski Mateusz
  30. Zarzycki Patryk

Klasa III C
Wych. - Konrad Wlazło

  1. Adamczyk Marta
  2. Banachowicz Michał
  3. Biegański Bartłomiej
  4. Brycht Wiktoria
  5. Dorosz Lilianna
  6. Garczyński Dariusz
  7. Gidzińska Magdalena
  8. Głuchowski Wiktor
  9. Janicki Adrian
  10. Kluska Agnieszka
  11. Kozaryna Natalia
  12. Król Julia
  13. Krzyżowski Igor
  14. Kubiak Adrian
  15. Kuźniak Olga
  16. Maćczak Sebastian
  17. Olejnicki Adam
  18. Przybyła Jarosław
  19. Rafałek Konrad
  20. Rajska Martyna
  21. Rutkowski Dorian
  22. Sawicka Natalia
  23. Słowiński Patryk
  24. Wysocka Marta

Klasa III D
Wych. - Zofia Klepczyńska

  1. Białousko Tomasz
  2. Bojanowski Jakub
  3. Cymerman Oliwia
  4. Czekaj Katarzyna
  5. Domański Maciej
  6. Dudka Mateusz
  7. Dziemdziela Katarzyna
  8. Gapińska Weronika
  9. Gołaszewska Klaudia
  10. Grudziński Marek
  11. Jadczak Tomasz
  12. Jędrzejczyk Magdalena
  13. Kaczorowski Dominik
  14. Kamiński Maciej
  15. Kopczyńska Agnieszka
  16. Korzeniowski Marcel
  17. Kotynia Patryk
  18. Lenarczyk Angelika
  19. Markowicz Klaudia
  20. Mikoranda Monika
  21. Naze Borys
  22. Pabiańczyk Małgorzata
  23. Pietrusiak Justyna
  24. Pietrzyk Szymon
  25. Poński Łukasz
  26. Szymanowski Mateusz
  27. Tkacz Sylwia
  28. Walczak Katarzyna
  29. Zawieja Kacper

Klasa III E
Wych. - Małgorzata Czarniecka

  1. Ali Jaśmina
  2. Bańkowski Paweł
  3. Barton Weronika
  4. Błaszczyk Tomasz
  5. Dąbkowska Dominika
  6. Dąbrowski Damian
  7. Domińczak Adrianna
  8. Grzelak Oskar
  9. Jakubik Marcin
  10. Jaszcz Sara
  11. Kacprzak Aleksandra
  12. Karasińska Weronika
  13. Król Martyna
  14. Kruz Adrian
  15. Kubiak Aleksandra
  16. Kunka Hanna
  17. Leszczyński Michał
  18. Markiewicz Aleksandra
  19. Miśkiewicz Dawid
  20. Osyf Aleksandra
  21. Przygodzka Patrycja
  22. Rolla Milena
  23. Sapała Kinga
  24. Sowik Klaudia
  25. Szabliński Szymon
  26. Tomaszewska Gabriela
  27. Walis Rafał
  28. Witkowska Agata
  29. Wróblewska Wiktoria
  30. Zięba Anna
  31. Zygmunciak Łukasz

Klasa III A
Wych. - Paweł Szczepaniak

  1. Arsenya Róża
  2. Bądarowska Anna
  3. Buivan Dawid
  4. Czajkowska Klaudia
  5. Głodek Kacper
  6. Golczyk Inga
  7. Gutkowska Klaudia
  8. Król Piotr
  9. Kubicki Jakub
  10. Kurzawski Karol
  11. Łysek Krystian
  12. Marat Konrad
  13. Mila Aleksandra
  14. Pałasiak Marcin
  15. Piłat Bartłomiej
  16. Serafińska Aleksandra
  17. Szczerba Szymon
  18. Walczykiewicz Milena
  19. Wawrzyniak Oliwia
  20. Witaszek Karolina
  21. Zagajewska Klaudia
  22. Zagrodziński Kacper
  23. Zalepiński Kamil

Klasa III B
Wych. - Kinga Krysińska

  1. Armani Daoud
  2. Budziński Mateusz
  3. Czernicki Eryk
  4. Drozdowski Cezary
  5. Dudzik Rafał
  6. Filipowicz Maciej
  7. Gabrysiak Katarzyna
  8. Greber Marta
  9. Jankowski Konrad
  10. Kulesza Klaudia
  11. Kuszej Dalegor
  12. Leśniak Alicja
  13. Łepecki Filip
  14. Ługowski Piotr
  15. Majewski Dawid
  16. Ostojski Oskar
  17. Pender Patryk
  18. Rogala Magdalena
  19. Sieradzki Daniel
  20. Stolarek Klaudia
  21. Terka Izabela
  22. Zaczkiewicz Waldemar

Klasa III C
Wych. - Agnieszka Borowska

  1. Bartłomiejczyk Aleksandra
  2. Barwiński Maciej
  3. Bijak Sylwia
  4. Bolewski Damian
  5. Campbell Michał
  6. Dałek Wiktoria
  7. Drozdowska Angela
  8. Dziubek Aleksandra
  9. Filipczak Kamil
  10. Gaj Magdalena
  11. Grzybek Wiktoria
  12. Idczak Kamil
  13. Jędrzejczyk Piotr
  14. Kamińska Paulina
  15. Kapela Zuzanna
  16. Kledecka Alicja
  17. Kupisz Dominik
  18. Miciński Krzysztof
  19. Roszkowska Aleksandra
  20. Ruszczak Patrycja
  21. Ruszkowski Daniel
  22. Witek Paulina
  23. Ziobrowska Otylia

Klasa III D
Wych. - Małgorzata Czarniecka

  1. Bednarska Katarzyna
  2. Błaszczyk Mateusz
  3. Chrząszczewska Daria
  4. Cichulska Ada
  5. Fibak Joanna
  6. Gebler Aleksandra
  7. Ginter Paweł
  8. Górska Aleksandra
  9. Gwiazda Marcin
  10. Janik Dominika
  11. Jeżowski Wojciech
  12. Klepczyńska Karolina
  13. Kowalska Roksana
  14. Nolbert Agnieszka
  15. Piestrzykowski Bartłomiej
  16. Rojkowska Patrycja
  17. Ryczel Damian
  18. Rydz Milena
  19. Srebrzyńska Urszula
  20. Stefanowski Mateusz
  21. Szymczak Norbert
  22. Wandachowicz Agnieszka
  23. Waszak Bogumiła
  24. Woźna Anna
TOP