fitness & wellness GKJ łódź

 Fitness & Wellness

„Instruktor fitness z elementami treningu personalnego”

Wychodząc naprzeciw holistycznemu podejściu do zdrowia pragniemy zaprosić wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej do skorzystania z innowacyjnego programu specjalizacji przygotowującej do pracy instruktora fitness i trenera personalnego.

Program pozwoli na usystematyzowanie wiedzy na temat zdrowia i szeroko pojętej  aktywności ruchowej. Na naszych zajęciach nauczysz się budowania lekcji fitness, skupimy się m.in. na pracy z muzyką, opanowaniu kroków i metodyki. Zapoznasz się z różnymi formami fitness i nauczysz się, jak dobierać odpowiednie ćwiczenia do różnego rodzaju zajęć.

Poznasz swoje mięśnie i dowiesz się, jak pracują, jaką rolę odgrywają w organizmie i jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia

Oprócz umiejętności praktycznych pokażemy Ci:

  • jak przekraczać bariery w pracy z klientem, jaka jest specyfika komunikacji instruktora z grupą i w pracy indywidualnej „one to one”, jak budować autorytet i radzić sobie w sytuacjach stresowych.
  • jak tworzyć trening indywidualny i program dietetyczny.
  • jak umiejętnie zarządzać swoją pracą, by czerpać z niej jak największe profity - pokażemy Ci, jak założyć własną działalność, a zagadnienia przedsiębiorczości staną się dla Ciebie jasne i przyjemne w realizacji.

Ukończenie specjalizacji zwiększy Twoje kwalifikacje w zakresie przeprowadzenia, organizacji i planowania treningu, jak i  pracy własnej. Im wcześniej zainwestujesz w swój własny rozwój, tym szybciej osiągniesz wymarzone cele.

Po ukończeniu nauki uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

TOP