Anna Czajka

Matematyka

Jestem absolwentką Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Dbam o to, aby moje lekcje były ciekawe, a uczniowie dostrzegli piękno królowej nauk. W wolnych chwilach trenuję sporty wrotkarskie.

Natalia Wargowiak

W-F

Witam Wszystkich, nazywam się Natalia Wargowiak od 16 lat współpracuję z klubami fitness prowadząc różnorodne zajęcia po to, by przede wszystkim poprawić "Wasz" wygląd, ale również po to żebyście zwyczajnie mogli czuć się lepiej we własnej skórze :-). Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat, z czasem postanowiłam zgłębić wiedzę odnośnie tego jakie procesy zachodzą w naszym organizmie podczas uprawiania aktywności ruchowej i tak zaczęła się moja prawdziwa przygoda. Studiując psychologię wychowania fizycznego dowiedziałam się jak ważną role odgrywa fizjologia -jakie procesy zachodzą w naszym organizmie podczas ćwiczeń, czy sama biomechanika ruchu. Jednak bardziej zainteresowała mnie psychologia sportu- dlaczego aktywność fizyczna daje nam tyle radości, skąd biorą się endorfiny, czemu sport jest drogą do uśmiechu i szeroko pojętego zadowolenia ?! Magisterium z promocji zdrowia uświadomiło mi, iż kluczowe staje się tutaj poczucia własnego "Ja". Robiąc coś dla siebie z większą radością przychodzi nam robienie czegoś dla innych. Dopełnieniem mojej pasji i wiedzy było zdobycie krakowskiego Certyfikatu Trenera Personalnego :) Dziś będąc nauczycielem wychowania fizycznego, trenerem personalnym i instruktorem fitness pragnę podzielić się z Wami swoja pasją, wieloletnim doświadczeniem i wiedzą jaką zebrałam przez te wszystkie lata. Życzę Wam żebyście mieli w sobie wystarczająco dużo pewności, by sięgać po to co niemożliwym, do osiągnięcia się wydaje!

Rafał Mikołajczyk

W-F

Cześć jestem Rafał, moja pasją jest sport. W szczególności interesuje się budowaniem siły i zdrowym odżywianiem. Uwielbiam przekazywać uczniom wiedzę. Na moich lekcjach zawsze znajdę chwilę aby poruszyć tematykę zdrowego trybu życia.

Lucyna Wiśniewska

Język polski

Przed prozą życia broni mnie poezja. Wolny czas spędzam czytając książki i rozwiązując krzyżówki. Lubię długie spacery oraz poznawanie nowych ludzi i miejsc.

Joanna Łukaszuk

Język polski

Od dziecka uwielbiałam robić dwie rzeczy; chodzić do szkoły i czytać książki. Po skończonym liceum, żeby nadal móc kontynuować moje dwie ulubione czynności, wybór studiów był prosty!!! filologia polska- kierunek metodyka nauczania!Zostałam polonistką:) Dzięki temu praca jest dla mnie frajdą i przyjemnością, zawodowo chodzę do szkoły i oczywiście czytam każdą książkę jaka wpadnie mi w ręce! Uwaga! Zarażam skutecznie uczniów moją pasją:)

Sławomir Chmura

Historia

Wielką moją pasją jest historia, ponieważ im lepiej ją znamy, tym łatwiej zrozumieć nam współczesność

Kalina Salomon

Geografia

Swoim zamiłowaniem do geografii i podróży staram się zarazić młodzież. Na zajęciach wspólnie przemierzamy świat, poznając jego środowisko przyrodnicze i społeczne. Zaangażowanie uczniów podczas lekcji oraz ich ciekawość w poznawaniu mojego przedmiotu daje mi energię do działania i motywuje do ciągłego doskonalenia warsztatu pracy.

Adam Hekner

Chemia

Mierząc się z trudnym zadaniem niestety doszedłem do wniosku, że mam chemię we krwi i wolę pokazywać miłość do niej niż opisywać. Ale może tak: Wszystko co nas otacza, kolory, zapachy, smaki i reakcje, jest opisane przez chemię. Można się temu przyglądać, lub tak jak ja próbować zrozumieć i dowolnie wykorzystywać. Chemia to przede wszystkim interesująca i efektowna zabawa. Zapraszam do jej poznania i zrozumienia.

Beata Chmura

Historia

Jestem absolwentką historii oraz studiów podyplomowych z wiedzy o społeczeństwie na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, szkoleniach i kursach doskonalących dla nauczycieli. Do swojego zawodu podchodzę z zamiłowaniem, a historia jest moją pasją, którą staram się dzielić z innymi.

Piotr Kmieciak

Informatyka

W informatyce urzekło mnie to, że problemy można rozwiązywać na kilka sposobów. Nie musimy działać szablonowo. Możemy pozwolić sobie na realizację wszelkich pomysłów - nawet takich, które początkowo wydają się nierealne. Informatyka sprawia, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

TOP