ZAPISZ SIĘ DO SZKÓŁ GKJ

Prosimy o wypełnienie formularza, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

kurs power point łódź

Kurs PowePoint dla maturzystów

Kurs MS PowerPoint Łódź

Kurs dla maturzystów

Kurs skierowany jest do osób, które przygotowują się do egzaminu maturalnego i chcą wykorzystać stworzoną przez siebie prezentację na ustnym egzaminie z języka polskiego.

Uczestnictwo w kursie ma na celu zdobycie umiejętności utworzenia prezentacji jako elementu ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z podstawowymi technikami tworzenia, zapisu i sterowania prezentacją PowerPoint. Zdobędą umiejętności prezentowania różnego rodzaju mediów w celu ilustracji omawianego na egzaminie materiału.

Kurs MS PowerPoint dla maturzystów

Nie czekaj - zapisz się już dzisiaj. Nasza wyspecjalizowana kadra czeka na Ciebie. Z nami egzamin maturalny to pestka.

Drzwi otwarte 2018

24.04.2018 15.05.2018 5.06.2018, w godzinach 11.00-17.00 zapraszamy na DRZWI OTWARTE do naszej szkoły