INTERNETOWA REJESTRACJA DO SZKOŁY

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą :)

Podejście do ucznia

Zaletą naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki przyjaznej atmosferze stworzonej przez naszych nauczycieli, uczniowie czują się naszej szkole bardzo dobrze.

nowoczesne nauczanie prywatne liceum łódź

Nowoczesne nauczanie

Do nauki wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie. Tablice multimedialne, tablety na lekcjach są u nas wykorzystywane do codziennej nauki.

wyspecjalizowana kadra prywatne liceum dla młodzieży

Kadra

Wysoce wykwalifikowana kadra, to ludzie dla których nauczanie i wychowanie dzieci jest jednoznaczne z zapewnieniem im szczęśliwego, bezpiecznego dojrzewania w twórczej i pozytywnej atmosferze.

prywatne liceum łódź posiadamy uprawnienia szkoły publicznej

Egzamin maturalny

Liceum GKJ, jak również Techniku GKJ, posiadają uprawnienia szkół publicznych. Dzięki czemu, uczniowie mogą zdawać egzamin maturalny lub egzamin zawodowy.

Nasze liceum ogólnokształcące daje naszym uczniom możliwość pracy w komfortowych warunkach. Klasy nie mogą liczyć więcej niż 18 uczniów, a to dlatego, aby uczniowie mogli w pełni korzystać z przekazywanej wiedzy

Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Dzięki temu możliwe jest dalsze kontynuowanie nauki. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to ważny krok w stronę wykształcenia cenionego na rynku pracy.

Prywatne Technikum dla Młodzieży - dzienne: Technikum posiada uprawnienia szkoły publicznej, nauka w Technikum trwa 4 lata, po ukończeniu nauki w Technikum uczniowie mogą zdawać egzamin zawodowy oraz egzamin maturalny.

PRYWATNE LICEUM W ŁODZI

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży - GKJ. Klasy w naszym Liceum są mało liczne (ok. 18 osób). W naszej szkole można ubiegać się o stypendia.

W naszym liceum realizujemy:

• podstawę programową z przedmiotów ogólnych obowiązujących w LO
  • przedmioty dodatkowe do wyboru przez uczniów (kosmetyka, fryzjerstwo, architektura, informatyka, turystyka itp.)
  • wycieczki do kin, muzeów, teatrów itp.
  • konkursy i zawody sportowe
  • ciekawe programy wychowawcze
  • współpracujemy z Łódzkim Klubem Karate
prywatne liceum łódź

SZKOŁY PRYWATNE GKJ Zajęcia dodatkowe w prywatnym liceum, to świetny sposób na rozwijanie swoich zainteresowań i umiejętności.

• KOSMETYKA

Na zajęciach pokazujemy, jak zapewnić sobie i swoim klientom piękny wygląd.
  • FRYZJERSTWO

Na zajęciach uczymy się, jak zadbać o włosy i skórę głowy, jak strzyc i czesać włosy.
  • ARCHITEKTURA WNĘTRZ I TERENÓW ZIELONYCH

W ramach tych zajęć pokazujemy, jak ciekawie zaaranżować wnętrze i zaprojektować ogród.
  • TURYSTYKA

W ramach zajęć poznajemy pracę biur podróży, pracę przewodników - pilotów wycieczek turystycznych.
  • INFORMATYKA

Na zajęciach uczymy się wykorzystania programów użytkowych, sprawnej obsługi wszystkich możliwych systemów operacyjnych.